Alan Tarama Çubukları Hakkında Gerçekler

reklam

Alan tarama almak isteyenler, alıp kullananlar bu yazıyı çok dikkatli okusun. Yazı uzun diye okumamazlık yapmayın. Biz üzerimize düşeni yapıp sizleri uyarıyoruz. Deliller sunuyoruz. Okuyup bilinçlenmek, doğruyu yanlışı ayırmak size kalmış. Bugün alan tarama çubuklarının veya cihazlarının -adına ne derseniz- kandırmaca olduğunu kanıtlarıyla birlikte anlatacağım.

Bu yazı bazılarının hoşuna gitmeyecek, “Ekmeğimizle oynuyorsun!” diyecekler. İnsanları kandırarak, dolandırarak ekmek kazanılmaz. Bizler buna engel olmak için elimizden geleni yaparız.

Alan Tarama Cihazı Yalanı

Alan Tarama Cihazı Yalanı

Arkadaşlar şunu açık ve net olarak söyleyeyim. İnsanoğlunun en az 5000 yıldır kullandığı, Radyestezi adı verilen bir ilim vardır. Yer altı radarları vb. olmadan önce bu ilim sayesinde su ve madenler bulunmuştur. Bu ilimden faydalanmak için doğuştan bu yeteneğin sizde olması gerekir. Sonra kendinizi çok iyi geliştirmeniz, yıllarınızı bu işe vermeniz gerekir. Daha sonra zaten ağaç dalı, çubuk vs. gibi basit şeyler bile yeterli olacaktır. Radyestezi konusunda detaylı bilgi almak için Radyestezi Nedir? başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Şimdi gelelim alan tarama yalanına. Yukarda da yazdım. Birşeyler bulmak için alan tarama cihazına, çubuğuna, makinasına vs gerek yok. Bunlar insanları kandırıp, paralarını almak için uydurulmuş çöpler. Çöp olduklarını size fotoğraflarla kanıtladım.

Alan Tarama Cihazı Gerçekleri

Alan Tarama Cihazı Gerçekleri

Yıllardır bu işin içinde olan biri olarak elime belki 100’den fazla çeşit alan tarama geçti. Neredeyse hepsinin içini açıp baktım. 1 tanesinin içinde bile işe yarayacak elektronik devre yok. Zaten olamaz da. Çünkü böyle bir devre yok. Göz boyamak için 3-5 direnç/kondansatör koyuyorlar. Yada led ışıkları yakıp söndürmeye yarayan basit devrelerle milleti kandırıyorlar.

Dünyanın en büyük dedektör markalarının Minelab, Garrett vb. yada en büyük yer altı radar markalarının alan tarama ürettiğini gördünüz mü? Adamlar dedektörler üzerine çalışıyorlar, geliştiriyorlar. Gözle görülen, akla mantığa uygun teknolojiler geliştirmek için çalışıyorlar. Bizim uyanıklar kutuya 2 tane anten takıp yerin 50 metre altını 500 metre ileriyi tarıyor. Bu dev şirketler üretemiyor, ama bizim dolandırıcılar merdiven altında alan tarama devreleri üretiyor. Hadi oradan. Bu bile alan taramaların yalan olduğunun en büyük kanıtıdır.

Alan Tarama Cihazı Gerçekleri 2

Alan Tarama Cihazı Gerçekleri 2

Hatta bu sahtekarlar işi iyice ilerletmişler. Bu alan taramalara ayrım da eklemişler. Cihazı altına ayarlıyorsun altın buluyor. Gümüşe ayarlıyorsun gümüş buluyor. Hatta elmasa ayarlıyorsun elmas buluyor. Bu iş madem bu kadar kolay ne diye alan tarama yapıp satayım diye uğraşıyorsun. Elinde böyle bir alet varsa git bütün altınları, elmasları topla derler adama.

Sonuç

Bu cihazların tamamı yalandır. İstisnası yoktur. Bu alan tarama iş yapar mı, şu alan tarama farklı mı diye sormayın. Eğer radyestezi ilmine hevesiniz varsa, merak ediyorsanız; elinize 2 tane çubuk alın onlarla denemeler yapın. Kendinizi geliştirmeye çalışın. Define Arama Çubuğu Nasıl Yapılır? veya Define için Bakır Çubuk Yapımı başlıklı yazıları okuyun. Çubukları kendiniz yapın. Başkalarına para kaptırmayın.

Alan Tarama Çubukları Gerçekleri 3

Alan Tarama Çubukları Gerçekleri 3

 

Etiketler:

reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz